Otwarcie Parku Bednarskiego

Czekaliśmy na to otwarcie!
Park Bednarskiego jest znów dostępny!
Z tej okazji w dniach 27 i 28 kwietnia 2023 r. zorganizowano szereg atrakcji dla mieszkańców Podgórza - podczas Pikniku Retro można było nie tylko zjeść pyszny poczęstunek, ale też posłuchać koncertu, wziąć udział w grach i zabawach oraz plenerze malarskim. Odegrane zostały również scenki historyczne, w których realizację włączyli się uczniowie naszego liceum działający w grupie artystycznej DziAK. Młodzież w strojach z Belle Epoque prezentowała się bardzo malowniczo wzbudzając entuzjazm przybyłych na otwarcie parku podgórzan.

Obecność naszych uczniów i pozytywne wrażenia, jakie wywoływała młodzież naszej szkoły, zostały dostrzeżone i docenione przez Prezydenta Miasta Krakowa, który wystosował do IV LO list z podziękowaniami oraz przekazał książkowe upominki.

List Prezydenta Krakowa