Poszukujemy Czwórkowych Rodzin

Wiemy z ustnych przekazów, że w wielu krakowskich rodzinach nauka w naszej szkole to już tradycja. Z Czwórką na przestrzeni lat związanych było niemało osób, które wstępowały w progi szkoły śladami dziadków, rodziców, starszego rodzeństwa, czy dalszych krewnych. Zjawisko „Czwórkowych Rodzin” nie jest jednak udokumentowane tak, jakby na to zasługiwało. Poszukujemy zwłaszcza rodzin, dla których IV LO było szkołą dłużej niż przez jedno pokolenie. Koordynacją prac w tym zakresie zajmuje się prof. Grażyna Mazur a osoby chętne do podzielenia się informacją prosimy o kontakt pod adresem ivlo.jubileusz130@gmail.com.

Zebrany materiał będzie służył do wykorzystania jedynie w projekcie „Czwórkowe Rodziny” realizowanym w ramach obchodów jubileuszu. Gromadzone dane sprowadzające się do imienia, nazwiska, pokrewieństwa oraz roku ukończenia szkoły pozostają pod nadzorem administratora RODO szkoły.