Rozpoczęcie roku szkolnego

1 września 2021 r. po wakacyjnej przerwie spotkaliśmy się znowu na korytarzach IV LO. Do społeczności Czwórki dołączyło 6 nowych pracowników (w tym czworo nauczycieli) oraz 173 nowych uczniów. Witamy wszystkich bardzo serdecznie po wakacjach i w szkole:)

Wszystkim nauczycielom i pracownikom niepedagogicznym składamy życzenia całego roku pracy stacjonarnej i wielu sukcesów! Maturzystom życzymy przemyślanych wyborów (podczas wypełniania deklaracji) i jak najlepszego przygotowania do egzaminów. A także wykorzystania w pełni tego roku na  rozwój osobisty:)

Uczniów klas II i III zachęcamy do jak najpełniejszego korzystania z szerokiej oferty szkoły (także pozalekcyjnej) i odkrywania oraz rozwoju swoich pasji. Uczniom klasy I życzymy natomiast szybkiej aklimatyzacji. Mamy nadzieję, że pomogą w tym zaplanowane wyjazdy integracyjne:)

Dobrego roku szkolnego 2021/2022!